Інтернет з резервуванням

Для найвимогливіших наших клієнтів, яким важлива відмовостійкість послуги, готові запропонувати підключення до мережі Інтернет з резервуванням. Головною особливістю резервованого підключення від нашої компанії є те, що ми резервуємо підключення як на фізичному, так і на логічному рівні.

Ви отримуєте:
- Два незалежні підключення Інтернету
- Єдиного персонального менеджера
- Єдину технічну підтримку
- Єдиний бухгалтерський супровід
- Цілодобовий моніторинг доступності Вашого обладнання
- UPTIME 99.97%

Як це працює

Основне підключення надається на базі власної оптико-волоконної мережі, з використанням обладнання, розташованого в нашому, власному Дата-Центрі і має пряме підключення до Світових операторів і Українським пунктів обміну трафіку.

Резервне підключення надається на базі орендованої кабельної інфраструктури у оператора-партнера, яка не перетинається з основним підключенням. Ядро мережі знаходиться на іншому технічному майданчику і має незалежне підключення до аплінків та точок обміну трафіком.

Процес підключення

КРОК I

Звернутися в компанію для отримання первинної консультації від персонального менеджера та допомоги у виборі тарифного плану.

КРОК II

Отримати попередню оцінку можливості та вартості підключення. У разі необхідності, безкоштовний виїзд інженера для проведення обстеження.

КРОК III

Підписання договору та оплата.

КРОК IV

Підключення.

Дізнайтеся більше деталей у наших експертів

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Технології підключення

xPON

xPON - це пасивна оптична мережа, що забезпечує багатофункціональний широкосмуговий доступ в Інтернет з якісним і надійним з'єднанням на високих швидкостях - до 2400 Мбіт / с. По одному оптоволоконному кабелю, проведеним безпосередньо в офісне приміщення, абонент отримує послуги передачі даних з гарантованою якістю обслуговування. На сьогоднішній день xPON - найпрогресивніша і перспективна технологія доступу в Інтернет, здатна забезпечити зростаючі потреби в швидкості обміну інформацією. xPON не тільки повністю відповідає сучасним вимогам, але і володіє ресурсами і потенціалом для забезпечення розвитку технологій зв'язку в майбутньому.

Ethernet

Технологія Ethernet в своєму стрімкому розвитку вже давно переросла рівень локальних мереж. Вона позбулася колізій, отримала повний дуплекс і гігабітні швидкості. Широкий спектр економічно вигідних рішень дозволяє сміливо впроваджувати Ethernet на магістралях. На думку експертів, світовий ринок Ethernet операторського класу - скромною технології офісних мереж, використовуваної сьогодні в основних телекомунікаційних мережах, - переживає справжній бум. Як би широко ні поширився Ethernet, на думку аналітиків, все ще попереду.

Середній Ping

8 ms

Київ 

21 ms

Варшава 

35 ms

Франкфурт

48 ms

Лондон